گروه مهندسی آریا

ارائه سیستم جامع و یکپارچه حسابداری و انبارداری آریا

طراحی سایت ، سئو ، پشتیبانی وب

اینترنت وایرلس و پهنای باند اختصاصی

پشتیبانی حسابداری و شبکه

تماس با مجموعه آریا

آدرس: کرج . خیابان پیک . خیابان قمربنی هاشم . پلاک 29
کد پستی : 3166873424
تلفن: 02633637021
نمابر: 02636636795
ایمیل: info@ariyasystem.com 
ثبت نام
امروزه تجارت پیامک و sms با توجه به گسترش شبکه های تلفن همراه و موبایل بسیار پررنگ تر از گذشته و به عنوان ابزاری کم هزینه مورد توجه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته است. خدمات پیامک سپنتا شامل ارسال، دریافت و مدیریت اس ام اس ها می باشد و نیازی به پرداخت هزینه برای خرید پنل نمی باشد.
منظور از پنل کاربری این است که شما می توانید با عضویت در مجوعه سپنتا و دریافت نام کاربری و کلمه عبور در هر زمان، بدون نیاز به تماس با سپنتا، با ورود به صفحه اشتراک خود اقدام به ارسال پیامک نمایید .
امکانات پنل ارسال پیامک /اس ام اس سپنتا
  • ارسال پیامک/SMS بصورت انفرادی و گروهی
  • ارسال پیامک /اس ام اس انبوه تبلیغاتی
  • ارسال پیامک/SMS با شماره اختصاصی شما
  • ارسال پیامک های طولانی (Long SMS)
  • دریافت پیامک در خط اختصاصی و اشتراکی
  • و...
کارمزد معرفی خدمات پیامک /اس ام اس
همچنین شما می توانید از طریق اشتراکتان در سایت سپنتا، برای دوستان خود ایمیل دعوت نامه ارسال نمایید. با این کار ایمیلی مبنی بر دعوت از طرف شما محتوای لینکی که وی را به صفحه ثبت نام سپنتا هدایت می کند، دریافت خواهد نمود. از طریق این لینک، دریافت کننده می تواند ثبت نام نماید و شما را به عنوان معرف در اشترکش ثبت کند. بنابراین شما از مزایای معرف بودن بهره مند خواهید شد.
ارسال پیامک از خارج از کشور
شما پس از فعال سازی اشتراکتان و آماده سازی پنل پیامک خود ، می توانید پس از سفر به خارج از کشور از طریق پنل اینترنت سپنتا به دوستان و آشنایان خود در داخل ایران اس ام اس ارسال کنید و پاسخ اس ام اس خود را نیز از آنان دریافت نمایید .

برای تخفیفات ویژه با ما در تماس باشید !!!

 تهران . خیابان اکباتان . کوچه آهنین . پاساژ فروغی طبقه چهارم 09123476340

گروه مهندسی آریا ارائه دهنده سیستم حسابداری و انبارداری آریا . خدمات وب و هاست   گروه مهندسی آریا ارائه دهنده سیستم حسابداری و انبارداری آریا . خدمات وب و هاست    گروه مهندسی آریا ارائه دهنده سیستم حسابداری و انبارداری آریا . خدمات وب و هاست